پرداخت هزینه سفارت سوئد

پرداخت هزینه سفارت سوئد برای دریافت نوبت از این سفارت جهت بررسی مدارک و اخذ ویزای سوئد ضروری است. چنانچه تمایل دارید تا به سوئد سفر کنید و یا در این کشور اقامت داشته باشید، باید برای دریافت ویزای ورود به سوئد اقدام کنید. برای اخذ ویزا بررسی مدارک به صورت حضوری و انجام انگشت‌نگاری در سفارت الزامی است و شما تنها با دریافت نوبت می‌توانید در سفارت حضور پیدا کنید. برای اخذ نوبت باید ابتدا پرداخت هزینه وقت سفارت سوئد را انجام دهید و سپس نوبت خود را قطعی کنید.

شما عزیزان می‌توانید از خدمات سایت فراکنش برای پرداخت هزینه سفارت و دریافت نوبت استفاده نمایید تا مراحل کار به راحتی و در اسرع وقت انجام شود. فراکنش در کمتر از 5 ساعت بدون نیاز به کارت های اعتباری و داشتن حساب بین المللی، هزینه سفارت را برای شما پرداخت می کند.

پرداخت هزینه سفارت سوئد

پرداخت هزینه سفارت سوئد

هزینه سفارت سوئد

کشور سوئد یکی از کشورهای حوزه شنگن است که در اروپای شمالی قرار دارد و ایرانیان برای ورود به این کشور قطعاً نیاز به ویزا دارند. فرقی نمی‌کند که شما برای تحصیل، کار، گردشگری و یا موارد دیگر تصمیم دارید به سوئد سفر کنید، در هر صورت دریافت نوبت از سفارت و انجام انگشت‌نگاری برای اخذ ویزا ضروری است. رزرو نوبت سفارت از طریق سایت سفارت و یا کارگزاری سوئد به صورت آنلاین انجام می‌شود و برای اینکه نوبت شما تأیید شود، مبلغی باید به عنوان هزینه سفارت پرداخت شود. این هزینه برای بررسی مدارک و ارائه خدماتی است که جهت صدور ویزا در سفارت برای شما صورت می‌گیرد.

شما باید هزینه لازم برای پرداخت هزینه سفارت را از طریق درگاه بانکی و کارت‌های اعتباری بین‌المللی از جمله ویزاکارت و مسترکارت انجام دهید. بنابراین چنانچه دسترسی به سیستم پرداخت جهانی برای شما دشوار است و یا اینکه حساب بانکی بین‌المللی ندارید می‌توانید از طریق سایت فراکنش برای پرداخت این هزینه اقدام کنید.

ویزای کوتاه مدت سوئد

ویزای کوتاه‌مدت سوئد برای اقامت کمتر از 90 روز در این کشور است و تنها به مدت 3 ماه اعتبار دارد. این ویزا معمولاً برای اهداف توریستی، دیدار خانوادگی، قرارهای کاری، درمان‌های پزشکی و یا شرکت در یک وبینار یا دوره آموزشی کوتاه‌مدت صادر می‌شود. هزینه این ویزا حدود 80 یورو برای بزرگسالان و 40 یورو برای افراد 6 تا 11 ساله است.

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد در حقیقت همان ویزای شنگن است که برای شهروندان خارج از منطقه شنگن صادر می‌شود. این ویزا حداکثر 90 تا 180 روز اعتبار دارد و با آن می‌توانید به سوئد و سایر کشورهای اروپایی عضو شنگن سفر کنید. هزینه این ویزا برای هر فرد 80 یورو است.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی یکی از رایج‌ترین انواع ویزای بلندمدت سوئد است که برای دانشجویان پذیرفته شده در کالج‌ها و دانشگاه‌های سوئد صادر می‌شود. این ویزا باید پیش از ورود دانشجو به سوئد برای وی صادر شود و مدت زمان آن معمولاً به اندازه مدت تحصیل در سوئد است. یکی از مدارک مهم برای دریافت این ویزا، نامه اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در سوئد است. هزینه ویزای تحصیلی سوئد 150 یورو است.

پرداخت هزینه سفارت سوئد برای دریافت نوبت از این سفارت جهت بررسی مدارک و اخذ ویزای سوئد ضروری است.

ویزای کاری سوئد

ویزای کاری مخصوص متقاضیانی است که در سوئد یک پیشنهاد شغلی دریافت کرده‌اند و قصد دارند تا در این کشور مشغول به کار شوند. این ویزا به معنی مجوز کار در سوئد نیست و شما باید مجوز کار را به صورت جداگانه دریافت نمایید. ویزای کاری اجازه ورود شما به سوئد برای کار را خواهد داد و پس از ورود باید برای اخذ مجوز کاری یا work permit اقدام کنید. ویزای کاری می‌تواند کوتاه‌مدت یا بلندمدت باشد و هزینه دریافت آن 200 یورو است.

ویزای ازدواج

این ویزا برای افرادی که با یک فرد مقیم در سوئد ازدواج کرده‌اند صادر می‌شود. ویزای ازدواج یا ویزای خانوادگی به خانواده فردی که در سوئد ساکن است اجازه می‌دهد تا وارد سوئد شوند و در سوئد زندگی کنند. مدت زمان ویزای ازدواج بر اساس نوع اقامت فرد اصلی در سوئد متفاوت است. چنانچه فرد شهروند سوئد باشد این ویزا بلندمدت و دائم است و دریافت آن 145 یورو هزینه دارد.

مراحل تعیین وقت سفارت سوئد و مدارک مورد نیاز

چنانچه تمایل دارید وقت سفارت سوئد را دریافت کنید باید از طریق سایت سفارت سوئد به صورت آنلاین اقدام نمایید. سفارت سوئد اعلام کرده است که از این پس به درخواست‌های حضوری و تلفنی پاسخ نمی‌دهد و تنها درخواست‌های آنلاین را بررسی می‌کند.

بنابراین ابتدا باید وارد سایت سفارت سوئد شده و در این سایت ثبت‌نام کنید. سپس باید مدارک درخواستی برای صدور ویزا را در سایت بارگذاری کرده و هزینه دریافت وقت سفارت را پرداخت کنید. برای پرداخت هزینه باید از ویزاکارت یا مسترکارت استفاده نمایید.

چنانچه دسترسی به کارت‌های بانکی بین‌المللی ندارید می‌توانید از خدمات سایت فراکنش برای پرداخت هزینه وقت سفارت سوئد برخوردار شوید. پس از ثبت سفارش، درخواست شما طی 1 الی 5 ساعت بررسی و هزینه وقت سفارت برای شما پرداخت می‌شود. پس از تعیین وقت اطلاعات ساعت، روز و تاریخ مراجعه به سفارت برای شما ایمیل و پیامک خواهد شد.

دقت کنید که در روز مراجعه به سفارت باید تمامی مدارک بارگذاری شده را همراه خود داشته باشید و مراحل بیومتریک و انگشت‌نگاری را انجام دهید تا ویزای شما بررسی و صادر شود. همچنین رسید پرداخت هزینه ویزا و سفارت را نیز همراه خود ببرید.

پرداخت هزینه سفارت سوئد از طریق فراکنش

همانطور که گفته شد پرداخت هزینه سفارت کشور سوئد تنها به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های بانکی بین‌المللی امکان‌پذیر است. بنابراین شما باید ویزاکارت یا مسترکارت داشته باشید. چنانچه دسترسی به این نوع کارت‌های بانکی ندارید می‌توانید درخواست پرداخت هزینه سفارت سوئد را در سایت فراکنش ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت مدارک و درخواست شما را بررسی کرده و هزینه لازم را در سفارت سوئد پرداخت خواهند کرد. پس از پرداخت هزینه و قطعی شدن وقت سفارت، اطلاعات زمان حضور شما در سفارت به ایمیل و شماره همراه شما ارسال خواهد شد.

سوالات متداول

چه مدت زمان پس از ثبت درخواست، هزینه سفارت سوئد از طریق فراکنش پرداخت می‌شود؟

پس از ثبت درخواست در سایت فراکنش، طی 1 الی 5 ساعت درخواست شما بررسی و هزینه سفارت پرداخت خواهد شد.

مدارک لازم برای پرداخت هزینه وقت سفارت سوئد چیست؟

مدارک لازم بر اساس ویزا متفاوت است اما وجود مدارک هویتی، پاسپورت، مدارک مالی، مدارک شغلی و تحصیلی ضروری است.

پرداخت هزینه وقت سفارت سوئد به چه صورت است؟

برای پرداخت باید از طریق سایت سفارت سوئد و به صورت آنلاین با مسترکارت یا ویزاکارت اقدام نمایید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟