پرداخت هزینه اقامت و گرین کارت دانمارک

گرین کارت دانمارک از اولین اقدامات لازم برای دریافت اقامت دائم این کشور است. پرداخت هزینه اقامت دانمارک منوط به داشتن برخی شرایط و به حد رسیدن امتیازات در سیستم امتیاز بندی این کشور است. همچنین اخذ اقامت کوتاه مدت و سپس دریافت اقامت بلند مدت از طریق این کارت نیز امکان پذیر است. برای پرداخت هزینه گرین کارت دانمارک بعد از بررسی شرایط، می توانید در سایت فراکنش با اطمینان و امنیت کامل این پرداخت را انجام دهید.

پرداخت هزینه اقامت و گرین کارت دانمارک

پرداخت هزینه گرین کارت دانمارک

اقدامات لازم برای دریافت گرین کارت دانمارک

از اولین اقدامات لازم برای اخذ گرین کارت کشور زیبای دانمارک بررسی کامل و دقیق مدارک و شرایط متقاضی یا متقاضیان می باشد. شما می توانید از طریق ویزای کار و تمدید آن به صورت متوالی نیز برای دریافت کارت سبز اقدام کنید. از مهم ترین و اساسی ترین نکات و اقدامات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سن متقاضی باید بالای 18 سال سن باشد و بعد اقدام کند.
  • مدارک تحصیلی یا شغلی مورد نیاز کامل باشد.
  • متقاضی همچنان باید شرایط لازم برای اجازه اقامت فعلی خود را داشته باشید.
  • متقاضی به جرم خاصی یا کیفری محکوم نشده باشید.
  • بعد از تکمیل مدارک خود، با پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت، یک نوبت برای دریافت گرین کارت از سفارت درخواست می کنید و بعد از قبولی در مصاحبه کارت سبز برای شما صادر می شود.
  • توجه داشته باشید بعد از دریافت گرین کارت و پرداخت هزینه اقامت دانمارک به مدت 6 ماه فرصت دارید به کشور دانمارک رفته و به دنبال محل زندگی برای خود باشید. شما بعد از ورود به این کشور باید یک آدرس رسمی از محل سکونت خود ثبت کنید و بعد از آن برای دریافت بیمه درمانی اقدامات لازم را انجام دهید.
  • بعد از تکمیل مدارک و ارائه آدرس، اگر از قبل پیشنهاد کاری نداشتید، می توانید با کمک رزومه شغلی و تحصیلی به دنبال شغل مناسب بگردید.

امتیاز بندی جهت اخذ گرین کارت دانمارک

فرآیند گرین کارت دانمارک آن طور که به نظر می رسد پیچیده نیست. قبل از پرداخت هزینه گرین کارت دانمارک باید سیستم امتیاز دهی این کشور آشنا شوید. البته این سیستم کاملاً مبتنی بر امتیاز است و برای واجد شرایط بودن برای درخواست و سپس پرداخت هزینه گرین کارت دانمارک باید حداقل 100 امتیاز را در سیستم امتیازدهی بر اساس عواملی مانند سن، مهارت زبان، تحصیلات، تجربه کاری و سازگاری کسب کنید.همچنین متقاضی باید مدارکی مبنی بر توانایی مالی خود برای برآورده کردن نیازها و هزینه زندگی یک سال اول را داشته باشد و مدارک مالی خود را ارائه دهد. در ادامه جزئیات مختصری در مورد عوامل تاثیر گذار در این سیستم را بررسی می کنیم:

سطح تحصیلات

متقاضی باید دارای حداقل مدرک تحصیلات عالی یعنی کارشناسی باشد. همچنین اگر از 400 دانشگاه برتر جهان فارغ التحصیل شده باشد، امتیاز بیشتری دریافت خواهد کرد. اگر شغل انتخابی شما در لیست مشاغل مثبت دانمارک ذکر شده باشد، امکان کسب امتیاز اضافی وجود دارد. به طور کلی امتیازاتی که برای سطح تحصیلات لحاظ می شود شامل موارد زیر می شود:

شرایط

سیستم امتیاز بندی

مدرک لیسانس

30 امتیاز

مدرک لیسانس و پس از آن مدرک کارشناسی ارشد یک ساله

50 امتیاز

مدرک کارشناسی ارشد

60 امتیاز

مدرک دکتری

80 امتیاز

فارغ التحصیل از 100 دانشگاه اول جهان

20 امتیاز

فارغ التحصیل از 200 دانشگاه اول جهان

10 امتیاز

 

مدرک زبان

شما باید به یکی از زبان هایی مانند انگلیسی، آلمانی، دانمارکی، سوئدی یا نروژی تسلط داشته باشید و باید مدارکی را برای پشتیبانی از بیانیه خود ارائه دهید. سیستم امتیاز بندی مدرک زبان برای دریافت و پرداخت هزینه اقامت دانمارک به شرح زیر می باشد.

نوع مدرک زبان

سیستم امتیاز دهی

آیلتس 5 تا 6

20 امتیاز

آیلتس 6 تا 7

40 امتیاز

سطح 1 زبان دانمارکی

5 امتیاز

سطح 2 زبان دانمارکی

10 امتیاز

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

با به دست آوردن امتیاز لازم برای و پرداخت هزینه اقامت دانمارک، اقامت این کشور را دریافت کنید.

سازگاری محیطی

اگر متقاضی، در کشورهای اروپایی سابقه کار یا تحصیل داشته باشد، می تواند با جدول امتیاز بندی این قسمت میزان سازگاری بالاتری با کشور دانمارک داشته و این موضوع برای دولت این کشور مهم می باشد.

تعداد سال ها

سیستم امتیاز دهی

یکسال تحصیل

5 امتیاز

3 تا 5 سال تحصیل

10 امتیاز

یک سال کار مستمر

5 امتیاز

دو سال کار مستمر

10 امتیاز

بیشترین امتیاز قابل کسب از این بخش 15 امتیاز است.

 

هزینه گرین کارت دانمارک

هزینه گرین کارت برای ویزاهای مختلف کمی فرق می کند. برای اطلاع دقیق از هزینه گرین کارت دانمارک پیشنهاد می کنیم به سایت www.nyidanmark.dk  مراجعه کرده و بعد از وارد اطلاعات خود در قسمت ویزای دانمارک می توانید هزینه دقیق را مشاهده و پرداخت کنید. با توجه به اینکه پرداخت هزینه گرین کارت دانمارک به کرون، واحد پول دانمارک می باشد و برای برخی افرادی کمی دشوار است پیشنهاد می کنیم این کار را به کارشناسان ما در مجموعه فراکنش بسپارید.

به طور کلی هزینه طرح گرین کارت دانمارک برای متقاضی اصلی 7210  کرون است. اگر می خواهید اعضای خانواده خود را با خود به دانمارک بیاورید، باید 1720 کرون برای هر متقاضی اضافی بپردازید. تنها در صورتی می توانید اعضای خانواده خود را به دانمارک بیاورید که شغلی پیدا کرده باشید یا در یک آدرس رسمی در دانمارک مستقر شده باشید. یکی دیگر از هزینه های متقاضی پرداخت هزینه وقت سفارت دانمارک می باشد که برای دریافت گرین کارت ضروری است؛ زیرا تصمیم گیرنده نهایی برای اخذ این کارت کاملا به مقامات و افسر سفارت بستگی دارد.

سوالات متداول

امتیاز برای گرین کارت دانمارک چگونه محاسبه می شوند؟

 امتیازها با معیارهای مختلفی از جمله سطح تحصیلات، تجربه کاری، مهارت زبان و عوامل سازگاری سنجیده و رتبه بندی می شوند.

آیا می توان سایر اعضای خانواده خود را در هنگام دریافت گرین کارت همراه خود برد؟

 بله، می توانید همسر، فرزندان تحت تکفل زیر 18 سال را در درخواست خود بگنجانید. با این حال، واجد شرایط بودن هر یک از اعضای خانواده بر اساس معیارهای فردی نیز مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟