چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان بگیریم؟ (2 روش تست شده)

چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان بگیریم؟

اگر تا به حال از حساب پرفکت‌مانی استفاده کرده باشید احتمالا این سوال برای شما ایجاد شده است که چگونه ووچر رایگان بگیریم؟ پرفکت‌مانی یک سیستم پرداخت بین‌المللی است که برای نقل و انتقالات ارزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و نکته بسیار مثبت این پلتفرم عدم محدودیت برای کاربران ایرانی و ارائه خدمات به ایرانیان است. ووچر پرفکت‌مانی یکی از روش‌های پرداخت ارزی در پرفکت‌مانی است. برای دریافت کد ووچر پرفکت‌مانی رایگان می‌توانید از روش زیرمجموعه‌ گیری یا دریافت سود سالانه اقدام کنید که در ادامه هر یک را توضیح خواهیم داد.

با خرید اولین ووچر پرفکت مانی از فراکنش، کد تخفیف 30 هزار تومانی دریافت کنید.

ووچر پرفکت مانی رایگان

دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان و مزایای آن

ووچر پرفکت‌مانی در حقیقت یک کارت شارژ یا گیفت کارت اعتباری است که با استفاده از آن می‌توانید پرداخت‌های ارزی و خریدهای اینترنتی خود را انجام دهید. برای دریافت کد ووچر پرفکت مانی باید ابتدا حساب پرفکت‌مانی خود را به مقدار لازم شارژ کنید. همچنین شما می‌توانید به صورت مستقیم درخواست خرید ووچر پرفکت مانی را در سایت فراکنش ثبت نمایید. ووچر پرفکت‌مانی یک کد 10 رقمی است که با استفاده از یک کد 16 رقمی فعال می‌شود و با وارد کردن این کدها می‌توانید نقل و انتقالات ارزی و خریدهای خود را انجام دهید.

 • استفاده از کد ووچر رایگان مزایایی دارد که این مزایا عبارتند از:
 • نقل و انتقالات آسان ارز و وجه حتی برای افرادی که حساب پرفکت‌مانی ندارند.
 • عدم محدودیت زمانی و نداشتن تاریخ انقضا
 • عدم نیاز به حمل پول نقد
 • امکان دریافت وام یا دادن وام
 • کارمزد پایین

اگر می خواهید یه طور کامل با حساب پرفکت مانی آشنا شوید، توصیه میکنیم مقاله پرفکت مانی چیست؟ را در سایت فراکنش مطالعه کنید.

کاربرد کد ووچر پرفکت مانی

برای استفاده از کد ووچر لزوماً نیازی به داشتن حساب پرفکت‌مانی ندارید و شما می‌توانید از سایت‌های خدمات ارزی کد ووچر خود را دریافت کنید. اما برای دریافت ووچر پرفکت مانی به صورت رایگان نیاز به حساب پرفکت‌مانی خواهید داشت. اما دریافت ووچر کاربردهایی دارد که عبارتند از:

 • امکان خرید از تمام سایت‌های خارجی به صورت آنلاین و اینترنتی
 • چنانچه برای گسترش کسب و کار خود نیاز به انتقال ارز داشته باشید می‌توانید از ووچر برای انتقال پول آسان استفاده کنید. (نحوه انتقال پول با پرفکت مانی)
 • جایگزین مناسب برای پول نقد در سفرهای خارجی و امنیت بیشتر
 • کارمزد خرید پرفکت مانی و ووچر حدود 1.9 درصد است و کارمزد بالایی نیست؛ اما چنانچه حساب پرفکت‌مانی داشته باشید این کارمزد پایین‌تر و 0.5 درصد خواهد بود که در انتقالات ارزی معقول است.

اگر میخواهید با نحوه شارژ حساب پرفکت مانی آشنا شوید می توانید به مقاله مرتبط با آن مراجعه کنید.

آیا دریافت کد ووچر پرفکت مانی به صورت رایگان ممکن است؟

ممکن است تا به حال در مورد گرفتن کد ووچر رایگان شنیده باشید. کاربران ایرانی نمی‌توانند به صورت مستقیم برای دریافت پرفکت ‌مانی رایگان اقدام کنند. اما امکان دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان از طریق دو راه وجود دارد و شما می‌توانید به درآمد از طریق پرفکت‌مانی برسید. در حقیقت شما باید از خدمات شرکت‌های پرداخت ارزی برای ووچر پرفکت مانی و افتتاح حساب پرفکت مانی رایگان استفاده نمایید.

کد ووچر را مانند یک کارت شارژ است و شما می‌توانید از طریق آن پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی خود را انجام دهید. نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که برای داشتن ووچر باید حتما هزینه‌ای را پرداخت کنید و در حقیقت دریافت ووچر پرفکت مانی رایگان که در سایت‌های مختلف تبلیغ می‌شود ممکن نیست.

شما می‌توانید برای دریافت کد ووچر از سایت‌های فروش ووچر پرفکت مانی از جمله فراکنش استفاده نمایید.

کد ووچر را مانند یک کارت شارژ است و شما می‌توانید از طریق آن پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی خود را انجام دهید.

راه های دریافت ووچر رایگان

برای دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان در پرفکت مانی و دریافت کد رایگان از دو روش می‌توانید اقدام کنید. این دو روش عبارتند از زیرمجموعه گیری و سود سالانه که در ادامه هر مورد را بررسی خواهیم کرد.

زیر مجموعه گیری

زیرمجموعه گیری یا افلیت به معنی زیرمجموعه گیری درون شبکه پرفکت‌مانی است. در این روش شما پرفکت‌مانی را از طریق یک لینک به دیگران معرفی می‌کنید و زمانی که سایر افراد از طریق این لینک در این پلتفرم عضو شوند و از خدمات ارزی آن استفاده کنند، یک درصد از سود سالانه آن افراد به شما تعلق خواهد گرفت.

تنها کافیست در شبکه‌های اجتماعی مختلف لینک مخصوص معرفی خود را آپلود کرده و دوستانتان را دعوت کنید تا از طریق این لینک در پرفکت‌مانی نام‌نویسی کنند. هر چه افراد بیشتری از طریق لینک شما از خدمات پرفکت‌مانی استفاده کنند، سود سالانه شما بیشتر خواهد شد. برای استفاده از این روش باید حتما یک حساب پرفکت مانی داشته باشید و سپس می‌توانید در بخش افلیت یک لینک مختص به خودتان دریافت کنید.

سود سالانه

روش بعدی برای گرفتن کد ووچر رایگان استفاده از سود سالانه است که شبیه به سود بانکی است. چنانچه اعتبار حساب شما از حد مشخصی بیشتر شود می‌توانید در انتهای سال، سود سالانه از پرفکت‌مانی دریافت کنید. این سود 4 درصد است و یکی از ایمن‌ترین روش‌ها برای گرفتن کد ووچر رایگان است. علاوه بر این، این سود به صورت ماهانه نیز به حساب شما واریز خواهد شد. این روش در واقع تشکر پرفکت‌مانی از سرمایه‌گذاری شما و پرداخت سود ماهانه از سرمایه‌گذاری است.

مراحل دریافت کد ووچر پرفکت مانی رایگان

بعد از دریافت کد ووچر از روش‌های گفته شده و یا از سایت‌های فروش پرفکت مانی با استفاده از یک کد 16 رقمی می‌توانید کارت خود را فعال و از کد استفاده کنید. برای دریافت کد ووچر باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. وارد حساب خود در پرفکت‌مانی شوید.
 2. سود سالانه و افلیت خود را می‌توانید در قسمت deposit مشاهده کنید.
 3. وارد قسمت withdraw شوید و روی گزینه e-voucher کلیک کنید.
 4. گزینه e-voucher depository را انتخاب کنید و در قسمت Amount of e-Voucher، مقدار کوپن مورد نظر خود را تعیین کنید.
 5. در قسمت Preview purchase تمام جرئیات و تنظیمات را بررسی کنید تا مشکلی وجود نداشته باشد.
 6. در مرحله آخر Purchase e-Voucher را انتخاب کنید تا با استفاده از سود سالیانه خود یک ووچر پرفکت‌مانی دریافت کنید.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

سخن پایانی

در این مقاله بررسی کردیم که دریافت ووچر پرفکت مانی رایگان چگونه ممکن است؟ و امیدواریم برای شما مفید واقع شده باشد. استفاده از ووچر پرفکت‌مانی راهی بسیار مناسب برای انتقالات ارزی به صورت محدود و انجام خریدهای اینترنتی است و این کار را برای شما بسیار راحت می‌کند. چنانچه تمایل دارید در پرفکت‌مانی حساب بسازید و حساب خود را شارژ کنید، می‌توانید از خدمات سایت فراکنش استفاده کرده و به راحتی اینکار را انجام دهید.

سوالات متداول

چگونه ووچر پرفکت مانی به صورت رایگان بگیریم؟

برای دریافت ووچر رایگان می‌توانید از طریق خود سایت پرفکت‌مانی و از طریق روش‌های ارائه شده در این مقاله اقدام کنید.

ووچر پرفکت‌مانی چیست؟

ووچر مانند کارت هدیه یا گیفت کارت است که دارای یک کد 10 رقمی است و برای خریدهای اینترنتی و تراکنش‌های محدود مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا دریافت ووچر رایگان برای ایرانیان ممکن است؟

کاربران ایرانی نمی‌توانند به صورت مستقیم کد ووچر رایگان دریافت کنند و باید از روش‌های مخصوص یا از طریق سایت‌های خدمات ارزی اقدام نمایند.

سود سالانه حساب پرفکت‌مانی چقدر است؟

این سود حدود 4 درصد است.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *